Ostatnie Artykuły w Poradni PrestaShop

Napis Facebook

Sklep na Facebooku? Jak się ma do tego PrestaShop?

Zdarza się, że właściciele sklepów pytają o możliwość integracji PrestaShopa z Facebookiem. To pytanie pojawia się częściej od momentu, gdy Facebook wprowadził usługę Marketplace dla Polski (listopad 2017 roku). Jak zatem można sprzedawać produkty na Facebooku, mając sklep online? Czy istnieje możliwość powiązania sklepu opartego na PrestaShop z samym portalem społecznościowym albo z nową usługą Facebook […]

Ilustracja promocyjna artykułu o konwersji i wskaźniku konwersji

Co to jest konwersja i wskaźnik konwersji?

Konwersja to podstawowe pojęcie marketingu internetowego. Oznacza ono działanie użytkownika serwisu internetowego zgodne z oczekiwaniami administratora serwisu lub nadawcy komunikatu zamieszczanego w serwisie. Omówmy to pokrótce na przykładzie naszej strony firmowej – tej, na którą w tej chwili patrzysz.

Skalowalność PrestaShop, porównanie z Magento

Często spotykamy się z niesłusznym stwierdzeniem, że PrestaShop daje mniejsze możliwości skalowania niż Magento. W rzeczywistości PrestaShop daje takie same, jak nie większe możliwości obsługi bardzo dużego ruchu na stronie. Tutaj znajdziesz wyczerpujące omówienie potencjału PrestaShopa jako podstawy do budowania dużych sklepów internetowych. PrestaShop czy Magento? – na to pytanie zatem staramy się rzetelnie odpowiedzieć.

W krótkim filmie pokazujemy jak zmienić język interfejsu panelu administracyjnego dla zalogowanego administratora w PrestaShop 1.7.

mechanizm zegarowy

6 powodów, dla których nie jesteśmy najtańsi

Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacją, gdy po przygotowaniu analizy i wyceny prac nad sklepem internetowym opartym na PrestaShop, dostawaliśmy informację, że nasza wycena znacząco odbiega od propozycji konkurencyjnych firm. Biorąc pod uwagę, że koszt wykonania standardowego sklepu przez Jash Technologie kosztuje w granicach…

sprzedaż w sklepie spożywczym

Co to jest omnichannel?

Trochę informacji na temat sprzedaży wieloka­nałowej. Co to jest i na co należy zwrócić uwagę rozpoczynając sprzedaż w trybie omnichannel.

Polecane filmy

W krótkim filmie pokazujemy jak zmienić język interfejsu panelu administracyjnego dla zalogowanego administratora w PrestaShop 1.7.

Kolejny odcinek naszego cyklu o samodzielnej stylizacji szablonu PrestaShop

Prezes JashTechnologie opowiada o różnicach mię­dzy sklepami zbudowanymi w oparciu o otwarty kod oraz sklepami w systemie abonamentowym.

Jak w prosty sposób zmienić treści w Prestashop 1.7 za pomocą narzędzia Tłumaczenia.

W krótkim filmie pokazujemy jak zmienić informacje kontaktowe (nr telefonu, adres e-mail, adres pocztowy) wyświetlane w nagłówku oraz stopce w PrestaShop 1.7.