Klienci

prestashop

Interior Park

Interior Park to marka, która tworzy ekskluzywne wnętrza. Budując dla niej katalog, staraliśmy się stworzyć przestrzeń do pięknej prezentacji produktów online. Na stronie można zobaczyć nie tylko proste produkty, ale także inspirujące aranżacje pomieszczeń, prezentowane przy pomocy funkcji lookbook.

Woodrich Zobacz online

Firma Woodrich zajmuje się dystrybucją pięknych, ręcznie wytwarzanych mebli amerykańskiego producenta Bramble. Sklep zachwyca wyjątkową prezentacją asortymentu.

Sport Food Center Zobacz online

Sport Food Center to francuska marka, która zdecydowała się przenieść swój sklep z Magento na PrestaShop. Poza migracją sklepu, wprowadziliśmy na stronie szereg przydatnych funkcji. Jedną z nich jest konfigurator – przewodnik, który pozwala wybrać najlepsze produkty, biorąc pod uwagę cel klienta i rodzaj sportu, jaki uprawia.

Shopping Nature  Zobacz online

Shopping Nature  to kolejna francuska marka, która wybrała  PrestaShop po krótkiej przygodzie z Magento. Ciekawym rozwiązaniem jest tutaj, nietypowy dla PrestaShopa, trójkrokowy tunel zakupowy.

PrimaGran Zobacz online

PrimaGran to polska marka, która podbija rynki zagraniczne przy użyciu PrestaShop. 7 rynków europejskich i 7 sklepów dostosowanych funkcjonalnie do specyfiki kraju, w którym działają. Ogrom funkcji z obszaru e-commerce, które ułatwią użytkownikom korzystanie ze sklepu.

Swiss line Zobacz online

Sklep szwajcarskiej marki kosmetyków, które z jednej strony są pełne blasku, a z drugiej mają właściwości paramedyczne. Jedną z ciekawych funkcji jest konfigurator pozwalający dobrać odpowiednie kosmetyki do danego typu cery.

Greywolf.pl Zobacz online

Jedną z ciekawszych funkcji w sklepie jest system promocyjny, który automatycznie generuje rabat na drugi i kolejny tańszy produkt dla wybranej kategorii. Pozwala to na zachowanie takich samych promocji w sklepach stacjonarnych i w e-sklepie.

RingTheBelle Zobacz online

Piękny francuski blog złożony z reportaży prezentujących produkty z branży modowej i wystroju wnętrz. Zdjęcia prezentowane są jako lookbook. Blog pozwala użytkownikom etykietować produkty, dodawać je do ulubionych i kupować na stronach sprzedawców.

Berotex Zobacz online

Sklep B2B przepełniony funkcjami szytymi na miarę: specjalny kalkulator kosztu pakowania towaru, funkcja negocjacji kosztów transportu za granicę czy dodatkowy moduł wyliczania cen wysyłki – to tylko niektóre z nich.

NeoWood Zobacz online

NeoWood to francuska marka. Jeden z wiodących producentów  płytek tarasowych. Chociaż nie zaprojektowaliśmy tego sklepu, dbamy o jego rozwój. Wdrażamy nowe funkcje, zgodnie z potrzebami klientów. 

Wooden Story Zobacz online

Wooden Story to producent unikalnych i naturalnych zabawek z drewna. W sklepie położyliśmy nacisk na komunikację z klientem i estetykę, które podkreślają wysoką jakość produktów znanej na całym świecie marki oraz ekologiczny charakter firmy z Beskidów.

DECOSALON Zobacz online

To jedna z naszych największych realizacji! Posiada funkcję zaawansowanych stanów magazynowych i automatycznie importuje produkty i stany od ponad 20 różnych dostawców. Sklep cechuje też oryginalny system filtrów oparty na module Advanced Search 4.

Kinemedical Zobacz online

Knemedical to francuski sklep internetowy z naturalnymi produktami do masażu. Ten e-sklep stworzyliśmy na PrestaShop 1.6.

M2beauté Zobacz online

Sklep istniał początkowo na wersji 1.4 PrestaShop, zaś naszą rolą była jego aktualizacja do wersji 1.6 i zaprezentowanie go klientom w nowej odsłonie. Co warto dodać, sklep powstał w oparciu o jeden z gotowych szablonów, choć istotnie zmodyfikowany.

Modne Duże Rozmiary Zobacz online

Spójrzcie na unikalny 3-etapowy tunel zakupowy, zaprojektowany w reakcji na potrzeby klientek sklepu. Wersja mobilna dla smartfonów jest także szyta na miarę, przez co posiada inny układ strony głównej i inny sposób wyświetlania filtrów.

  Skontaktuj się z nami

  Wystarczy, że prześlesz nam wypełniony formularz, a my odpowiemy jak najszybciej.
  Opisz, czego potrzebujesz

  Chcesz załączyć plik?

  Obsługujemy pliki przesłane w formatach, JPEG, JPG, GIF, PNG, PSD, PDF, DOC, DOCX, TXT, RTF, ZIP, RAR, XLS, XLSX, CSV. Maksymalny rozmiar pliku to 10Mb.

  Kontakt bezpośredni

  Marcin Łuczak

  Dane do faktury

  Jash Technologie Sp. z o.o.
  87-100 Toruń, ul. Chełmińska 22/2
  NIP: 956 22 49 933
  KRS: 0000327737

  O nas

  Szukacie partnerów tworzących strony, sklepy i serwisy internetowe od A do Z? Jash Technologie dysponuje wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym zaistniejecie w Internecie zarówno z witryną internetową, jak i e-sklepem opartym o rozwiązania PrestaShop. Skorzystajcie z szerokiego wachlarza naszych usług w najlepszych taryfach na rynku pod względem stosunku jakości do ceny. Proponujemy Wam prace interwencyjne na podstawie stawki godzinowej, jak i kompleksową obsługę projektu (koncepcja graficzna, wsparcie techniczne, administracja, hosting), które sprawią, że Wasza strona ujrzy światło dzienne.