SzOPS – Część 8: Zmiana informacji kontaktowych PrestaShop 1.7

W krótkim filmie pokazujemy jak zmienić informacje kontaktowe (nr telefonu, adres e-mail, adres pocztowy) wyświetlane w nagłówku oraz stopce w PrestaShop 1.7.

Tematem odcinka jest zmiana informacji kontaktowych (nr telefonu, adres e-mail, adres pocztowy) wyświetlanych w nagłówku oraz stopce w PrestaShop 1.7.

W dzisiejszym odcinku Szybkich Odpowiedzi na Pytania o PrestaShop opowiadamy o tym, jak zmienić informacje kontaktowe w domyślnym szablonie PrestaShop 1.7 o nazwie Classic. Mamy na myśli informacje kontaktowe, takie jak: telefon, który pojawia się w nagłówku strony, oraz informacje o sklepie, pojawiające się w stopce.

Zmienić je można w panelu administracyjnym, gdzie z menu po lewej stronie wybieramy z sekcji CONFIGURE -> SHOP PARAMETERS, a następnie CONTACT.

W otwartym oknie należy wybrać zakładkę ADRESY SKLEPÓW i przejść do dołu strony do sekcji DANE KONTAKTOWE. W tym miejscu wpisujemy pożądane dane, np. „jash@jash.pl” w adresie mailowym, czy „ul. Chełmińska 22/2” w adresie sklepu. Zmiany zachowujemy przyciskiem ZAPISZ. Po przeładowaniu strony sprawdzamy jeszcze, czy wprowadzone dane zostały zmienione. Następnie przechodzimy do strony głównej sklepu i odświeżamy widok poprzez wciśnięcie klawisza F5. W ten sposób można sprawdzić, czy informacje widoczne dla użytkownika sklepu odpowiadają tym wprowadzonym w panelu administracyjnym.

Kolejny odcinek serii SzOPS dotyczącej PrestaShop 1.7 znajdziecie pod tym linkiem.

    Zapisz się do naszej Poradni PrestaShop

    Co tydzień dawka solidnej wiedzy o marketingu, e-commerce i PrestaShop.

    Poczytaj też