Greywolf.pl

Jedną z ciekawszych funkcji w sklepie jest system promocyjny, który automatycznie generuje rabat na drugi i kolejny tańszy produkt dla wybranej kategorii. Pozwala to na zachowanie takich samych promocji w sklepach stacjonarnych i w e-sklepie.

Zrzut ekranu z widokiem sklepu internetowego Gray Wolf

Mesprovisions

To największa porównywarka cen produktów spożywczych we Francji. Obsługuje ponad 4,5 tysiąca sklepów i ponad 8 tysięcy produktów. Zbudowany przez nas mechanizm codziennie pobiera i aktualizuje 11 milionów cen produktów we wszystkich sklepach.

Zrzut ekranu z widokiem strony internetowej mesprovisions.com

RingTheBelle

Piękny francuski blog zbudowany w formie reportaży, które eksponują produkty w kategoriach moda, wystrój wnętrz, uroda, kultura i inne. Zdjęcia prezentowane są w postaci lookbooka. Blog pozwala zalogowanym użytkownikom etykietować produkty, dodawać je do ulubionych oraz kupować na stronach sprzedawców.

Zrzut ekranu z widokiem strony internetowej ringthebelle.com

Zefir

Sklep istniał początkowo na wersji 1.5 PrestaShop, zaś naszą rolą była jego aktualizacja do wersji 1.6 i zaprezentowanie go klientom w nowej odsłonie. Co warto dodać, sklep powstał w oparciu o jeden z gotowych szablonów, choć istotnie zmodyfikowany.

Slajd promocyjny sklepu z artykułami dla żeglarzy Zefir

Wooden Story

Wooden Story to producent unikalnych i naturalnych zabawek z drewna. W sklepie położyliśmy nacisk na komunikację z klientem i estetykę, które podkreślają wysoką jakość produktów znanej na całym świecie marki oraz ekologiczny charakter firmy z Beskidów.

Zrzut ekranu z widokiem sklepu internetowego Wooden Story

Albamar

Choć nie tworzyliśmy tego sklepu, zajmujemy się jego rozwojem i udoskonalaniem. Prace rozpoczęliśmy od optymalizacji prędkości strony i migracji jej na inny, bardziej wydajny i lepiej skonfigurowany serwer. Efekt zobaczcie sami.

Zrzut ekranu z widokiem sklepu internetowego Albamar

Aluhale

W tym sklepie warto zauważyć wyjątkowy filtr na stronie kategorii, który przy użyciu suwaka pozwala definiować takie parametry, jak szerokość, długość czy wysokość. Wymagało to modyfikacji standardowego modułu filtrowania PrestaShop.

Slajd promocyjny sklepu Aluhale

Couches Pour Tous

Wdrożenie sklepu wymagało przeprowadzenia migracji baz klientów, produktów i zamówień z systemu Clicboutique do PrestaShop. Ponieważ sklep skierowany jest do klientów francuskich, wdrażaliśmy i integrowaliśmy moduły właściwe dla miejscowego rynku.

Zrzut ekranu z widokiem sklepu internetowego couchespourtous.com

DECOSALON

To jedna z naszych największych realizacji! Posiada włączoną funkcję zaawansowanych stanów magazynowych i automatycznie importuje produkty i stany od ponad 20 różnych dostawców. Sklep cechuje też oryginalny system filtrów oparty na module Advanced Search 4.

Zrzut ekranu z widokiem sklepu internetowego DECOsalon

Divezone.pl

Sklep zgłosił się do nas, ponieważ jego pierwszy wykonawca zmodyfikował pliki PrestaShop w taki sposób, że dalsze prace rozwojowe cz instalacja standardowych modułów nie były możliwe. Nasze zadanie polegało zatem najpierw na przeniesieniu szablonu sklepu do czystego PrestaShop, a potem na rozwoju nowych narzędzi i funkcji.

Slajd promocyjny sklepu z artykułami dla nurków divezone.pl

Drapaki Rufi

Co prawda sklep nie jest naszego autorstwa, ale od 2 lat go rozwijamy. Ciekawie zaprojektowaliśmy wielojęzyczność: sklep ma 6 różnych domen, ale nie jest przy tym multisklepem w rozumieniu PrestaShop. Dzięki temu marka zyskała rozpoznawalność za granicą, zaś obsługa sklepu może nim sprawniej zarządzać.

Zrzut ekranu z widokiem sklepu internetowego Drapaki Rufi

Emarine.pl

Sklep istniał początkowo na wersji 1.4 PrestaShop, zaś naszą rolą była jego aktualizacja do wersji 1.6 i zaprezentowanie go klientom w nowej odsłonie. Co warto dodać, sklep powstał w oparciu o jeden z gotowych szablonów, choć istotnie zmodyfikowany.

Slajd promocyjny sklepu z silnikami dla łodzi i pontonów Emarine.pl

M2beauté

Sklep istniał początkowo na wersji 1.4 PrestaShop, zaś naszą rolą była jego aktualizacja do wersji 1.6 i zaprezentowanie go klientom w nowej odsłonie. Co warto dodać, sklep powstał w oparciu o jeden z gotowych szablonów, choć istotnie zmodyfikowany.

Zrzut ekranu z widokiem sklepu internetowego m2beaute.com

Modne Duże Rozmiary

Spójrzcie na unikalny 3-etapowy tunel zakupowy, który zaprojektowany został w reakcji na potrzeby klientek sklepu z myślą o tym, by ułatwić im proces składania zamówień. Wersja mobilna dla smartfonów jest także szyta na miarę, przez co posiada inny układ strony głównej oraz inny sposób wyświetlania filtrów.

Zrzut ekranu z widokiem sklepu internetowego Modne Duże Rozmiary

WDX

Ciekawą funkcją zbudowaną w tym sklepie jest stworzony przez nas moduł pozwalający klientom sklepu na automatyczne generowanie zapytania ofertowego na konkrety wózek widłowy. Nie jest to prosty formularz, a dynamicznie generowany dokument, który pobiera opis produktu z różnych zakładek modułu Visual Composer.

Slajd promocyjny sklepu WDX
Zapytaj o wycenęOpisz, czego potrzebujesz

Chcesz załączyć plik?

Jesteśmy dla Ciebie!

Nasze pakiety opieki nad sklepem

Metaforyczne wyobrażenie wsparcia technicznego

Oferowane przez nas pakiety opieki nad sklepem to przedpłatowe zestawy godzin pracy programisty, grafika, specjalisty z obszaru UX/UI oraz/lub webmastera, w zależności od tego, kogo w danym momencie potrzebujesz. Jeśli chcesz zoptymalizować sklep pod kątem bezpieczeństwa, zoptymalizować jego prędkość, zbudować nowe moduły lub naprawić błędy techniczne, możesz liczyć na naszą pomoc.

Więcej

Usługa
"Coraz Lepszy Sklep"

Stworzenie sklepu internetowego to jedno, ale czy zadbałeś o jego rozwój? Mamy przygotowany plan, który pozwoli Ci w sposób zorganizowany rozwijać i ulepszać swoje narzędzie sprzedaży wspólnie z najlepszych specjalistami PrestaShop.

Więcej