Swiss line

Sklep szwajcarskiej marki kosmetyków, które z jednej strony są pełne blasku, a z drugiej mają właściwości paramedyczne. Jedną z ciekawych funkcji jest konfigurator pozwalający dobrać odpowiednie kosmetyki do danego typu cery.

Greywolf.pl

Jedną z ciekawszych funkcji w sklepie jest system promocyjny, który automatycznie generuje rabat na drugi i kolejny tańszy produkt dla wybranej kategorii. Pozwala to na zachowanie takich samych promocji w sklepach stacjonarnych i w e-sklepie.

Berotex

Sklep B2B przepełniony funkcjami szytymi na miarę: specjalny kalkulator kosztu pakowania towaru, funkcja negocjacji kosztów transportu za granicę czy dodatkowy moduł wyliczania cen wysyłki – to tylko niektóre z nich.

Mesprovisions

To największa porównywarka cen produktów spożywczych we Francji. Obsługuje ponad 4,5 tysiąca sklepów i ponad 8 tysięcy produktów. Zbudowany przez nas mechanizm codziennie pobiera i aktualizuje 11 milionów cen produktów we wszystkich sklepach.

RingTheBelle

Piękny francuski blog złożony z reportaży prezentujących produkty z branży modowej i wystroju wnętrz. Zdjęcia prezentowane są jako lookbook. Blog pozwala użytkownikom etykietować produkty, dodawać je do ulubionych i kupować na stronach sprzedawców.

Zefir

Sklep istniał początkowo na wersji 1.5 PrestaShop, zaś naszą rolą była jego aktualizacja do wersji 1.6 i zaprezentowanie go klientom w nowej odsłonie. Co warto dodać, sklep powstał w oparciu o jeden z gotowych szablonów, choć istotnie zmodyfikowany.

Wooden Story

Wooden Story to producent unikalnych i naturalnych zabawek z drewna. W sklepie położyliśmy nacisk na komunikację z klientem i estetykę, które podkreślają wysoką jakość produktów znanej na całym świecie marki oraz ekologiczny charakter firmy z Beskidów.

Albamar

Choć nie tworzyliśmy tego sklepu, zajmujemy się jego rozwojem i udoskonalaniem. Prace rozpoczęliśmy od optymalizacji prędkości strony i migracji jej na inny, bardziej wydajny i lepiej skonfigurowany serwer. Efekt zobaczcie sami.

Aluhale

W tym sklepie warto zauważyć wyjątkowy filtr na stronie kategorii, który przy użyciu suwaka pozwala definiować takie parametry, jak szerokość, długość czy wysokość. Wymagało to modyfikacji standardowego modułu filtrowania PrestaShop.

Couches Pour Tous

Wdrożenie sklepu wymagało przeprowadzenia migracji baz klientów, produktów i zamówień z systemu Clicboutique do PrestaShop. Ponieważ sklep skierowany jest do klientów francuskich, wdrażaliśmy i integrowaliśmy moduły właściwe dla miejscowego rynku.

DECOSALON

To jedna z naszych największych realizacji! Posiada funkcję zaawansowanych stanów magazynowych i automatycznie importuje produkty i stany od ponad 20 różnych dostawców. Sklep cechuje też oryginalny system filtrów oparty na module Advanced Search 4.

Divezone.pl

Sklep zgłosił się do nas, gdyż jego wykonawca zmodyfikował PrestaShop tak, że prace rozwojowe czy instalacja modułów nie były możliwe. Nasze zadanie polegało na przeniesieniu szablonu sklepu do czystego PrestaShop, a potem na rozwoju nowych funkcji.

Drapaki Rufi

Co prawda sklep nie jest naszego autorstwa, ale od 2 lat go rozwijamy. Ciekawie zaprojektowaliśmy wielojęzyczność: sklep ma 6 różnych domen, ale nie jest przy tym multisklepem w rozumieniu PrestaShop. Dzięki temu marka zyskała rozpoznawalność za granicą, zaś obsługa sklepu może nim sprawniej zarządzać.

Emarine.pl

Sklep istniał początkowo na wersji 1.4 PrestaShop, zaś naszą rolą była jego aktualizacja do wersji 1.6 i zaprezentowanie go klientom w nowej odsłonie. Co warto dodać, sklep powstał w oparciu o jeden z gotowych szablonów, choć istotnie zmodyfikowany.

M2beauté

Sklep istniał początkowo na wersji 1.4 PrestaShop, zaś naszą rolą była jego aktualizacja do wersji 1.6 i zaprezentowanie go klientom w nowej odsłonie. Co warto dodać, sklep powstał w oparciu o jeden z gotowych szablonów, choć istotnie zmodyfikowany.

Modne Duże Rozmiary

Spójrzcie na unikalny 3-etapowy tunel zakupowy, zaprojektowany w reakcji na potrzeby klientek sklepu. Wersja mobilna dla smartfonów jest także szyta na miarę, przez co posiada inny układ strony głównej i inny sposób wyświetlania filtrów.

WDX

Ciekawą funkcją zbudowaną w tym sklepie jest stworzony przez nas moduł pozwalający klientom sklepu na automatyczne generowanie zapytania ofertowego na konkrety wózek widłowy. Nie jest to prosty formularz, a dynamicznie generowany dokument, który pobiera opis produktu z różnych zakładek modułu Visual Composer.

Zapytaj o wycenęOpisz, czego potrzebujesz

Chcesz załączyć plik?

We are here for You!

Nasze pakiety opieki nad sklepem

Metaforyczne wyobrażenie wsparcia technicznego

Oferowane przez nas pakiety opieki nad sklepem to przedpłatowe zestawy godzin pracy programisty, grafika, specjalisty z obszaru UX/UI oraz/lub webmastera, w zależności od tego, kogo w danym momencie potrzebujesz. Jeśli chcesz zoptymalizować sklep pod kątem bezpieczeństwa, zoptymalizować jego prędkość, zbudować nowe moduły lub naprawić błędy techniczne, możesz liczyć na naszą pomoc.

Więcej

Usługa
"Coraz Lepszy Sklep"

Stworzenie sklepu internetowego to jedno, ale czy zadbałeś o jego rozwój? Mamy przygotowany plan, który pozwoli Ci w sposób zorganizowany rozwijać i ulepszać swoje narzędzie sprzedaży wspólnie z najlepszych specjalistami PrestaShop.

Więcej